Про нас

 

Науково виробнича фірма «Гінзура» на ринку України вже на протязі 10 років успішно реалізовує свої розробки та проекти в області лікарської рослинної продукції під торгівельною маркою «Секрети Знахаря» На сьогодні в складі продукції ТМ «Секрети Знахаря» 9 фітозборів трав та 19 фіточаїв (найближчим часом їх ще буде збільшено) у спеціальних фільтр пакетах.

Сировину для виготовлення даної фітопродукції ретельним образом відбирають, сортують і упаковують дотримуючи усіх необхідних технологічних умов. Варто відзначити, що всі рослини ростуть в екологічно чистому середовищі – карпатських полонинах, а вся лінійка фітозборів трав та фіточаїв ТМ «Секрети Знахаря» має всі необхідні документи, які підтверджують їх якість.

Наша компанія пропонує розглянути можливість введення в асортимент Вашої торгової/аптечної мережі лінійки фіточаїв та фітозборів трав ТМ «Секрети Знахаря».

 

Основними перевагами фіточаїв та фітозборів трав ТМ «Секрети Знахаря» є:

  • 100% натуральна сировина, вирощена і зібрана в екологічно-чистих куточках України – Карпатських полонинах;

  • виробництво і фасування ТМ « Секрети Знахаря » знаходиться у екологічно-чистому регіоні України –Закарпатська обл., Рахівський район, смт. В.Бичків;

  • яскрава зовнішня упаковка;

  • зручний фільтр-пакет;

  • вміст фільтр-пакету збільшений для більш приємного аромату і смаку;

  • вся лінійка фіточаїв та фітотрав має м’який терапевтичний ефект;

  • подвійна упаковка: ззовні – картонна пачка, всередині – пакет з целофану. Така комбінація упаковки, допомагає зберегти свіжість та якість трав;

  • всі трави та чаї пройшли реєстрацію в Міністерстві охорони здоров'я і санітарно епідеміологічне виведення інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Ведмедя.

ТМ « Секрети Знахаря» широко відома у Центральному та Південно-Східному регіоні України. Працюємо із аптечними мережами в Київській, Харківській, Дніпропетровській та інших областях України.

За рахунок індивідуального підходу до наших партнерів, а також до якості та швидкості виконання заявок, наша продукція реалізується досить успішно. В залежності від обсягу, працюємо як по передоплаті, так і по строках реалізації. Існує гнучка система знижок за домовленістю з кожним конкретним клієнтом.

 

Наші контакти

моб: +38 (067) 218-86-95